تابلو روان، همان تابلویی است که شما امروزه آن را در بیشتر سردرب فروشگاه‌ها، فرودگاه و خیلی مکان‌های دیگر مشاهده می‌کنید که نوشته یا جملاتی را به حالت نور نمایش می‌دهند. به عبارتی تابلو روان را تابلو نمایش دهنده می‌نامند؛ اما قاب تابلو روان از خود تابلو مهم‌تر است. قاب تابلو روان را به می‌توان به این صورت تعریف کرد: محفظه‌ای عموماً از جنس پلاستیک‌های مشخص یا آهنی که تمامی اجزا تابلو درون آن قرار می‌گیرد. برای خرید قاب تابلو روان و یا استعلام قیمت قاب تابلو روان با کارشناسان ما در شرکت نور پایتخت تماس بگیرید.

قاب تابلو روان

قاب تابلو روان چیست؟

قاب تابلو روان از وسیله‌هایی است که به منظور نگهداری و استحکام بخشیدن به تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این قاب برای نگهداری قطعات مختلف تابلو روان از جمله منبع تغذیه، ماژول‌ها، ال ای دی ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این قاب تابلو روان است که همه این قطعات را با هم در یک جا جمع کرده است و از این رو یکی از مهم‌ترین ابزارهای این صنعت است.

انواع اندازه قاب تابلو روان

قابلو تابلو روان در اندازه‌های مختلفی تولید و در بازار عرضه می‌شود. اندازه آن بستگی به هدف مشتری دارد که چه چیزی را می‌خواهد نمایش دهد. اصولاً قاب‌های استفاده شده در فرودگاه­ها یا مکان‌های عمومی شهری از آن‌هایی که در فروشگاه‌های سطح شهر قرار گرفته است، بسیار بزرگ است.

تأثیر قاب تابلو روان در جذب مشتری

متأسفانه برخی از افراد فکر می‌کنند که زیبایی قاب هیچ تأثیری در جذب افراد ندارد و بیشتر نوشته یا عکس‌های آن است که می‌تواند باعث افزایش آگاهی و در نهایت برندینگ آن‌ها شود. اکثر تابلو روان‌ها دارای یک قاب ساده مشکی پلاستیکی با فلزی برای هستند که تمامی تجهیزات داخل آن قرار گرفته است. سالم بودن این قاب تأثیر بسیار زیادی در جذب کاربر دارد.

قاب‌های شکسته با سیم‌های آویزان از آن‌ها بیشتر از خود جمله توجه کاربر را جلب می‌کند که این مسئله تأثیر منفی در جلب توجه نظر او دارد. از این رو قاب تابلو علاوه بر زیبا بودن، باید سالم باشد تا هم در نظر افراد جلوه بدی نداشته و هم اینکه باعث افزایش عمر دستگاه شود.

انواع قاب تابلو روان

قاب هم سطح

یکی از پرمصرف‌ترین و متداول‌ترین انواع که دارای جنس بدنه آن آلومینیومی است. تمامی بخش‌ها به ویژه ال ای دی ها درون محفظه قرار گرفته‌اند که به دلیل کیفیت بالایی این نوع قاب‌ها، در هنگام بارندگی، هیچ آب بارانی داخل آن نمی‌شود. از دیگر ویژگی‌های این قاب محافظت در برابر گردوخاک و همچنین ضربه است.

قاب فیت

این نوع نسبت به دیگر نوع قاب‌ها فضای کمتری را اشغال می‌کند و از این رو برای مکان‌های کوچک بسیار مناسب است. در واقع در جایی که آخرین ال ای دی قرار دارد، قاب هم تمام می‌شود.

قاب لبه دار

این نوع دارای لبه‌های اضافه آهنی از هر طرف است نصب آن را نسبت به بقیه راحت‌تر کرده است و از این رو بیشتر جوشکاران به دنبال فروش این نوع قاب هستند.

دیگر خدمات شرکت نور پایتخت