در چند سال گذشته و با افزایش تعداد فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها نیاز به قفسه فلزی بسیار بیشتر شده است.  قفسه فلزی مزایا و امکانات زیادی برای استفاده در انبارهای بزرگ و همچنین مصارف خانگی در بر دارد. به خاطر پیشرفت تکنولوژی و همچنین وجود طراحی های جدید و مختلف در ارتباط با قفسه های فلزی، می توان گفت که سایر قفسه ها مانند قفسه های پلاستیکی و چوبی به اندازه قفسه فلزی مورد استقبال مشتریان نمی باشند زیرا قفسه فلزی مزیتهایی دارد که سایر قفسه ها فاقد آن می باشند. قفسه بندی فلزی مزیتهای زیادی دارند که از مهمترین آنها می توان به مقاومت آنها در برابر ضربه های محکم، استهلاک و رطوبت و نم اشاره کرد. نوع دیگری از قفسه فلزی، قفسه راک نامیده می شود، که توسط شرکت نور پایتخت ساخته می شود. قفسه راک در چند نوع، قفسه راک سنگین، قفسه راک نیمه سنگین، پانل راک و پالت راک تولید می شود. برای خرید قفسه فلزی و یا استعلام قیمت قفسه فلزی و قفسه بندی فلزی با کارشناسان ما در شرکت نور پایتخت تماس بگیرید.

قفسه فلزی

علاوه بر این قفسه‌ فلزی دارای استحکام، دوام، امنیت و تنوع بیشتری نسبت به سایر قفسه‌بندی‌های مشابه می باشد و با توجه به نیاز و درخواست مصرف‌کننده تولید و طراحی میشوند و در دسترس مشتری قرار میگیرند. از مزیت اصلی و مهم  قفسه  فلزی می توان به ابعاد و طراحی های مختلف و متنوع این قفسه ها اشاره کرد. قفسه های فلزی در انبارهای مغازه ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه ها، هایپرمارکت ها و غیره استفاده میشوند و برای نگهداری اجناس موجود در انبار گزینه بسیار مناسبی هستند زیرا به خاطر اندازه های مختلفی که دارند همه مدل جنس از کوچک تا بزرگ در این قفسه ها به راحتی جای میگیرد. از دیگر مزیتهای قفسه فلزی این است که حداثر فضا را استفاده میکنند زیرا میتوان آنها را هم به طور افقی و هم به طور عمودی در انبار قرار داد در نتیجه قفسه های فلزی نسبت به سایر قفسه ها فضای کمتری اشغال میکنند. همچنین جا به جایی و انتقال آنها از نقطه ایی به نقطه دیگر به راحتی امکان پذیر می باشد.

انواع قفسه فلزی

 • قفسه‌بندی فلزی مشبک
 • قفسه‌بندی فلزی پالت راک
 • قفسه‌بندی فلزی راک کفپوشدار سنگین
 • قفسه‌بندی فلزی کفپوشدار سبک
 • قفسه‌بندی فلزی راهرویی
 • قفسه‌بندی فلزی کانتی لور
 • قفسه‌بندی فلزی دفتری
 • قفسه‌بندی فلزی فروشگاهی
 • قفسه‌بندی فلزی مخصوص کارهای بایگانی متحرک
 • قفسه بندی فلزی با پایه راک
 • قفسه فلزی نیم طبقه

ویژگی های قفسه فلزی

در یک بررسی کلی می توان گفت که قفسه بندی فلزی نیم طبقه این امکان را دارد که سایز آن افزایش پیدا میکند  و در صورت لزوم میتوان ارتفاع آن را زیاد کرد، در نتیجه اجناس بیشتری در انبارها ذخیره میشود. بدیهی است استفاده از قفسه‌ بندی فلزی در انبارها ضمن صرفه‌جویی در هزینه و زمان و بالا بردن راندمان کاری انبار به‌ نوعی سرمایه‌گذاری نیز محسوب میشود، زیرا با توجه به تورم بازار و افزایش قیمت‌های آهن‌آلات و فلزات پس از گذشت چند سال، ارزش قفسه های فلزی افزایش پیدا میکند و چون نسبت به قفسه های چوبی یا پلاستیکی دوام بیشتری دارند، مدت زمان بیشتری می توان از قفسه فلزی استفاده کرد و به راحتی خراب نمیشوند‌ .علاوه بر این قفسه های فلزی نسبت به قفسه های چوبی سبک تر هستند و راحت تر در انبارها و فضاهای بزرگ جابه جا میشوند.

یکی دیگر از انواع قفسه های فلزی یا به عبارتی قطعات فلزی می‌توان به انواع پالت فلزی اشاره کرد که از خانواده قفسه فلزی میباشند و مانند قفسه های فلزی کاربرد زیادی دارند و میتوان در انبارها به خوبی از آنها استفاده کرد.

دیگر خدمات شرکت نور پایتخت