هود آشپزخانه یکی از مهمترین لوازم آشپزخانه می باشد. هود آشپزخانه دارای یک سایبان و یک پروانه و  یک موتور مکنده برای خارج کردن هوای کثیف ناشی از پخت و پز می باشد. هود ارزان قیمت و با کیفیت تولید شده توسط شرکت نور پایتخت با جذب و حذف هوای آلوده هوای آشپزخانه را حفظ می کند و تمیز کردن آشپزخانه را آسان تر می کند. شرکت نور پایتخت با تولید هود ارزان قیمت و با کیفیت و با سابقه طولانی در زمینه تولیدات فلزی آماده همکاری با انبوه سازان و سازندگان مسکن و فروشندگان لوازم منزل می باشد. برای خرید هود ارزان قیمت و یا استعلام قیمت هود ارزان قیمت شومینه ای با کارشناسان ما در شرکت نور پایتخت تماس بگیرید.

هود ارزان قیمت

دلایل استفاده از هود آشپزخانه

آیا تا به حال مجبور شده اید آشپزخانه ایی را تمیز کنید که به طور منظم از آن استفاده می شود؟ در این صورت شما می دانید که خلاص شدن از لکه های چربی و پاک کردن لکه های چربی که روی همه کابینت ها و قفسه ها را پوشانده به خصوص کابینت های کنار گاز تا چه اندازه سخت است . یکی از مزیت های هود ارزان آشپزخانه این است که چربی های پخش شده در هوا را پیش از آن که به روی چیزی بنشینند ، تصفیه می کند  و مانع سر درد می شود زیرا ممکن است هنگام تمیز کردن این چربی ها فرد به خاطر استفاده از مواد شوینده دچار سر درد شود .

همانطور که بسیاری از سرآشپزان حرفه ایی می گویند ، آشپزی بدون استفاده کردن از هود ارزان آشپزخانه کاری مشکل است . گرما ، بخار ، بوی غذا و دود ناشی از سوختگی غذا در صورت شما دمیده می شود و صبر شما را لبریز می کند ، مگر این که یک هود آشپزخانه قدرتمند برای جذب هوای آلوده و حفظ جریان مداوم برای هوای تازه در آشپزخانه وجود داشته باشد . به همین دلیل است که همه آشپزخانه های حرفه ایی مانند آشپزخانه هایی که در برنامه های آشپزی می بینید ، یک هود بزرگ در بالای قسمتی که پخت و پز می کنند دارند.

وجود یک روش موثر برای از بین بردن بوی غذا ، فرصت بیشتری برای تجربه  پخت و پز غذاهای جدید ارائه می دهد . ممکن است شما بخواهید پختن غذاهای مختلفی را امتحان کنید اما گاهی چون مطمئن نیستید بوی آن از بین می رود و ممکن است بوی غذا چند روز در خانه بماند ، نمی توانید آن غذا را درست کنید . اما زمانی که یک هود ارزان در آشپزخانه دارید ، دیگر نباید نگران چیزی باشید .زمانی که بوی غذاهایی که پخته ایید از بین می رود ،می توانید ماهی ؛ ادویه جات ؛ سبزیجات تازه و چاشنی های غذا را با خیال آسوده روی میز غذا بچینید.

البته مزیت های بهداشتی تهویه آشپزخانه نباید نادیده گرفته شود.  هود ارزان قیمت آشپزخانه تولید شده توسط شرکت نور پایتخت با از بین بردن رطوبت بیش از حد و ذره های چربی موجود در هوا و همچنین جلوگیری از ایجاد لایه های چربی که موجب به وجود آمدن کپک و باکتری می شود ، جریان هوای تازه را افزایش می دهد در نتیجه هود آشپزخانه ایی که به درستی نصب شده باشد و دارای یک مجرای جداگانه باشد ، نه تنها هوای آشپزخانه بلکه هوای کل خانه را تهویه می کند .  وجود هود آشپزخانه برای افراد مبتلا به آلرژی و همچنین افرادی که مشکلات تنفسی دارند ، اهمیت زیادی دارد اما همه افراد می توانند از مزیت های هود آشپزخانه بهره مند شوند . بعد از همه این حرف ها ، آیا کسی است که هوای تازه و تمیز را دوست نداشته باشد ؟

همانطور که ملاحظه می کنید ، استفاده از هود آشپزخانه مزایای زیادی دارد . یکی از مزیت های آشکار و قابل مشاهده هود آشپزخانه ایجاد هوای تمیز و همچنین کابینت های تمیز تر و انتخاب های آزادانه تر برای پخت و پز می باشد . وجود هود ارزان قیمت ما در آشپزخانه شما ، پیشرفتی قابل توجه محسوب می شود . اما چگونه می توان یک هود ارزان مناسب برای آشپزخانه انتخاب کرد؟ ده ها هزار نوع هود ارزان آشپزخانه در بازار وجود دارد . از کجا می توان یک هود آشپزخانه مناسب تهیه کرد ؟ بدون در نظر گرفتن جزئیات بیشتر ، در اینجا مروری کوتاه در مورد انواع مختلف هود ارزان آشپزخانه وجود دارد که ممکن است در انتخاب هود آشپزخانه به شما کمک کند. برای ساخت هود از تکنولوژی هایی مانند خمکاری ورق و پانچ سی ان سی استفاده می شود.

چرا هود ارزان قیمت؟

به دلیل بالا رفتن هزینه خرید تجهیزات و لوازم منزل ما در شرکت نور پایتخت شروع به تولید هود ارزان قیمت و با کیفیت نموده ایم تا نیاز مشتریان عزیز در تهیه لوازم منزل را بر طرف نماییم. شرکت نور پایتخت با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز به انجام خدمات پانچ سی ان سی و برش لیزری فلزات نیز در کنار تولید هود ارزان قیمت می پردازد.

نصب هود آشپزخانه

همانطور که از اسمش مشخص است، هود سقفی در سقف آشپزخانه نصب می شود . اگر محل پخت و پز شما در مرکز آشپزخانه باشد ، هود سقفی بهترین نوع هود برای  تهویه آشپزخانه شما می باشد  . برای نصب یک هود آشپزخانه هوایی یک نصاب لازم است ، اما به خاطر مزیت هایی که دستگاه تهویه دارد ، ارزش پرداخت هر هزینه ایی را دارد. هود آشپزخانه ارزان دیواری که همچنین به عنوان دودکش شناخته می شود، بر روی دیوار و مستقیماً در بالای هود نصب می شود . توجه داشته باشید که هود ارزان باید در فضایی بین کابینت ها مانند جایی روی یک دیوار خالی  مثلاً در بالای یک کابینت  نصب شود . در هر حال مزیتی که یک هود بزرگ آشپزخانه دارد این است که نسبت به هودهای آشپزخانه ایی که در زیر کابینت قرار دارند ، قدرت تهویه بیشتری دارد .

هودهای آشپزخانه که در زیر کابینت قرار می گیرند ، همانند ماکروویوها یا هودهای کوچک ، گزینه های ارزان قیمتی می باشند اما همانطور که از قدیم گفته اند” هر چقدر پول بدهی همانقدر آش می خوری”. اندازه کوچک این هودها به شدت قدرت مکش را کاهش می دهد و عملکرد مکش آنها  نسبت به هودهای آشپزخانه بزرگ  خیلی کمتر است. صرف نظر از انواع هودهای آشپزخانه ، هود آشپزخانه باید هم اندازه با اجاق گاز یا کمی پهن تر از آن باشد تا بتواند هوای آلوده را جذب کند و یا قبل از این که هوای آلوده پخش شود بتواند آن را جذب کند . ارتفاع هود ارزان باید با توجه به توصیه های سازنده آن باشد و بر آن اساس نصب شود (ارتفاع معمول بین 24 تا 36 سانتی متر می باشد).

دریچه هود آشپزخانه

علاوه بر شکل فیزیکی هودهای آشپزخانه ، هودها با توجه به هوایی که به بیرون خانه خارج می کنند و آن را به گردش در می آورند ، طبقه بندی می شوند . در صورت امکان استفاده از هودهای دیجیتالی که دارای یک مجرای خارجی می باشند ، بهتر است زیرا این هودها کارایی بیشتر و سر و صدای کمتری دارند و نسبت به هودهای بدون مجرا بهتر هوا را تهویه می کنند و قبل از آن که بوی غذا وارد هوا شود آن را از بین می برند . متاسفانه فیلتر اضافه ایی که جریان هوا را کاهش می دهد ، سر و صدای اضافی ایجاد می کند و این فیلترها باید به طور منظم عوض شود که همین امر  موجب هزینه های اضافی می شود .

اکثر هودهای آشپرخانه با سایز بزرگ ( هودهای دیواری ) با یک مجرای خروجی نصب می شوند . اگر شما مجبور به استفاده از هودهای چرخنده هستید و در استفاده از هود با دیگران شریک هستید ، با سازنده هود در این مورد مشورت کنید و ببینید آیا هودی که از آن استفاده می کنید ، گزینه مناسبی می باشد . گاهی اوقات شما مجبور به خرید قطعات اضافه برای تبدیل هود آشپزخانه به یک هود چرخشی می شوید و گاهی مجبور به خرید لوازمی برای هود چرخنده می شوید.

دیگر خدمات شرکت نور پایتخت